LICZYMY DO DZIESIĘCIU – teatrzyk dla przedszkolaków

Dzieci z klasy III szkoły podstawowej w Siedlisku odwiedziły swoich młodszych kolegów w tutejszym gminnym przedszkolu. Powodem wizyty była chęć zaprezentowania  przygotowanego w filii bibliotecznej krótkiego  teatrzyku wg nieco zmodyfikowanego na nasze potrzeby scenariusza Zofii Kaliskiej LICZYMY DO DZIESIĘCIU.

Przedszkolaki dowiedziały się między innymi, że Śnieżka jednak kocha swoją macochę, która okazała się dobrą osobą (złe bywają tylko w baśniach), że zgodna, zespołowa praca daje lepsze efekty a  dom, nawet skromny, powinien lśnić od czystości, tym bardziej gdy mają przybyć goście.

Uczniowie, pomimo tremy, poradzili sobie świetnie. Zostali ciepło przyjęci przez przedszkolaków i pozostałych widzów, a także zaproszeni do częstych odwiedzin.

O.K.