Noc z biblioteką w Niekursku

Dzieci z Niekurska wzięły udział w atrakcjach przygotowanych przez trzcianecką książnicę z okazji „Nocy Bibliotek”, a następnie udały się do Niekurska, aby dalej bawić się w miejscowej bibliotece filialnej.

Po upieczeniu babeczek uczestnicy zabawy udali się na boisko, aby upiec kiełbaski na ognisku. Po smacznym posiłku przyszedł czas na nocne biegi. Zmęczeni,  udali się do budynku biblioteki, by oglądać mecz piłki nożnej. Natomiast wielbiciele książek czytali mrożące krew w żyłach historie, kinomani oglądali filmy, a zagorzali gracze grali na komputerze. Cześć zmęczonych dzieci smacznie zasnęła, najbardziej wytrwali nie spali w ogóle. Rano zmęczeni, ale bardzo zadowoleni rozeszli się do domów. Biblioteka filialna w Niekursku bardzo dziękuje pani Magdzie i pani Gosi za pomoc w zorganizowaniu nocy w bibliotece.