Przedszkolaki odwiedziły bibliotekę w Niekursku

Przedszkolaki z Gminnego Przedszkola nr 2 w Trzciance wraz z opiekunami, wybrały się na wycieczkę do Niekurska, gdzie odwiedziły miejscową bibliotekę filialną, w której uczestniczyły w zajęciach bibliotecznych.

Po przywitaniu miłych gości pani bibliotekarka opowiedziała o bibliotece i zaprosiła do wysłuchania bajki o „Kropce biedronki”. Następnie milusińscy wykonali papierową biedronkę na liściu. Przedszkolaki z radością skorzystały z książkowej foto-budki oraz zapoznały się z księgozbiorem dla najmłodszych. Za uważne słuchanie i rzetelną pracę dzieci zostały nagrodzone medalami, a pani bibliotekarka obdarowana ślicznym upominkiem. Dzieci zapowiedziały, że po wakacjach z ochotą znowu odwiedzą bibliotekę filialną w Niekursku.