Premiera książki „Postaw na miłość”

W czwartek 27 lipca odbyła się w naszej bibliotece premiera piątej powieści Karoliny Kubilus, pt. „Postaw na miłość”. Autorka przybliżyła licznie zgromadzonej publiczności tematykę powieści, zdradziła kulisy warsztatu literackiego, podzieliła się różnymi źródłami inspiracji.

Fragmenty powieści wybrane przez Karolinę Kubilus odczytali aktorzy Teatru Poezji LOTKA z MDK w Trzciance (Aleksandra Giernalczyk, Zofia Ignasińska, Krystian Kanclerz oraz były Lotkowicz, obecnie student Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie – Mikołaj Kubacki). Oczywiście był pyszny tort i lampka czerwonego wina oraz długie kuluarowe rozmowy z czytelnikami.

Książkę Karoliny Kubilus „Postaw na miłość” będzie można wypożyczać w naszej bibliotece, bibliotekach filialnych i bibliotekach w powiecie czarnkowsko- trzcianeckim już na początku sierpnia br.