Bibliowakacje w Niekursku

W czasie wakacyjnych zajęć, które przebiegały w bibliotece filialnej w Niekursku pod hasłem ” Ale tu się dzieje”, dzieci spędziły czas na wspólnej zabawie.

Dzieci grały w gry planszowe, rozwiązywały krzyżówki i zagadki literackie, czytały książki.  Uczestnicy zajęć korzystali także z bezpłatnego dostępu do Internetu, rozwijali swoje talenty, tworząc prace plastyczno – techniczne. Dzięki uprzejmości Anny Olczak-Hałuszczak, sołtys Niekurska,  dzieci miały okazję pojechać na wycieczkę, podczas której uczestniczyły w zabawach w Bibliotece Publicznej w Trzciance. Na zakończenie letniej przygody biblioteka filialna przygotowała dla uczestników wakacyjnych zmagań różne atrakcje, były gry i zabawy, festiwal kolorów oraz niespodzianki. Dzieci odwiedziła pani sołtys, która przyniosła lody oraz przygotowała poczęstunek ze słodkościami.  Najlepsi wakacyjni czytelnicy otrzymali nagrody książkowe,
a  uczestnicy bibliowakacji upominki. Prace dzieci można oglądać w bibliotece filialnej w Niekursku. Biblioteka zaprasza do korzystania ze zbiorów oraz atrakcyjnych zajęć przez cały rok.

Przejdź do treści