Anna Seniuk z córką Magdaleną Małecką-Wippich w trzcianeckiej Bibliotece Publicznej

27 września Anna Seniuk, znana aktorka teatralna i filmowa, gościła wraz z córką Magdaleną Małecką-Wippich w Bibliotece Publicznej w Trzciance.

Spotkanie autorskie promujące książkę „Nietypowa baba jestem, czyli Anna Seniuk w rozmowie z córką Magdaleną Małecką-Wippich” było ucztą dla miłośników talentu aktorki. Soczyste anegdoty, ciekawostki z planów filmowych oraz nieznane szerokiej publiczności szczegóły życiorysu Anny Seniuk usłyszeli uczestniczący w spotkaniu goście. Rozmowie aktorki z córką Magdaleną towarzyszyła prezentacja zdjęć, ilustrujących opowieści obu pań. Sympatyczna atmosfera rozmowy przeniosła się również na finał spotkania, podczas którego Anna Seniuk wraz z córką podpisywały swoje książki oraz pozowały z czytelnikami do pamiątkowych fotografii.

JN