Urodziny Kubusia Puchatka w Rychliku

Dnia 17 października dzieci z przedszkola i szkoły w Rychliku świętowały urodziny Kubusia Puchatka, bohatera słynnej powieści dla najmłodszych. Organizatorem była filia biblioteki oraz nauczycielki oddziałów przedszkolnych.

W tym dniu przeprowadzono zajęcia pod nazwą ,,Urodziny Kubusia Puchatka’’. Obejmowały one czytanie, zagadki, zabawy, wystawy książeczek oraz pogadanki o przygodach ulubionego bohatera i jego przyjaciół. Powstała galeria Kubusia, dzieci przygotowały dla jubilata prezenty. Była wspaniała urodzinowa zabawa. Jak na urodziny przystało, nie zabrakło także urodzinowego tortu, który ufundowała  Biblioteka Publiczna  w Trzciance. Wszyscy świetnie się bawili. Kolejne urodziny już za rok !!!

TS