Jesienne spotkania miłośników książek

Dyskusyjny Klub Książki, mimo remontu trwającego od września w trzcianeckiej bibliotece, nie zrezygnował z comiesięcznych spotkań.

Czytelnicy spotykali się w ciągu tych trzech jesiennych miesięcy, by jak zwykle rozmawiać o ciekawych książkach. Wśród wybranej literatury znalazły się takie pozycje jak „Wszechświat kontra Alex Woods” Gavina Extence’a, zbiór opowiadań „Miłość dobrej kobiety” Alice Munro oraz „Skucha” Jacka Hugo-Badera. Klubowe dyskusje odbywały się nie tylko w Bibliotece, ale także w Agroturystyce Makowscy (wrzesień) oraz w Publicznej Bibliotece Pedagogicznej w Trzciance (listopad). Przed świętującym w tym roku dziesięciolecie swojego istnienia trzcianeckim DKK jeszcze jedno spotkanie, które odbędzie się 14 grudnia w Młodzieżowym Domu Kultury. Dyskusja będzie poświęcona książce Jakuba Małeckiego „Rdza”.

JN

Dofinansowano ze środków Instytutu Książki

Biblioteka Publiczna w Trzciance dziękuje Agroturystyce Makowscy oraz

Publicznej Bibliotece Pedagogicznej za ugoszczenie czytelników DKK.