Niekursko – Spotkanie przy Choince

17 grudnia w Sali Wiejskiej w Niekursku odbyło się sympatyczne Spotkanie przy Choince zorganizowane przez bibliotekę filialną i sołtys Annę Olczak – Hałuszczak.

W spotkaniu uczestniczyli mieszkańcy Niekurska, starosta powiatu czarnkowsko – trzcianeckiego, Tadeusz Teterus oraz zastępca burmistrza Trzcianki, Grażyna Zozula. Przy pysznym cieście i aromatycznej kawie rozmawiano o zbliżających się świętach oraz troskach i radościach związanych z końcem roku. Następnie goście obejrzeli spektakl „Brzechwa dla dorosłych” przygotowany przez Sztukamy – klub nie tylko literacki  działający w Bibliotece Publicznej w Trzciance. W przedstawieniu wystąpili: Zuzanna Frankowska, Kacper Malicki, Mateusz Jóźwik, Jolanta Malicka, Baltazar Słowiński, Rafał Siemiński, Marzena Felsmann i Radosław Antonič. Aktorów nagrodzono gromkimi brawami, a dobre humory towarzyszyły wszystkim do końca wieczoru.

Za pomoc w organizacji Spotkania przy Choince w Niekursku dziękujemy:

Hurtowni Warzyw i Owoców Kasztelan Wojciech i Wróblewski Wiesław za pomoc przy transporcie, Firmie ZUL S.C. J. Pawełczak, K.D. Ławniczak za pyszne słodkości, Panu Andrzejowi Hałuszczakowi za ogrzanie sali,  Dominikowi Hałuszczakowi za nagłośnienie imprezy.

Fot. Zbigniew Zozula

 

 

 

Przejdź do treści