Niekursko – Spotkanie przy Choince

17 grudnia w Sali Wiejskiej w Niekursku odbyło się sympatyczne Spotkanie przy Choince zorganizowane przez bibliotekę filialną i sołtys Annę Olczak – Hałuszczak.

W spotkaniu uczestniczyli mieszkańcy Niekurska, starosta powiatu czarnkowsko – trzcianeckiego, Tadeusz Teterus oraz zastępca burmistrza Trzcianki, Grażyna Zozula. Przy pysznym cieście i aromatycznej kawie rozmawiano o zbliżających się świętach oraz troskach i radościach związanych z końcem roku. Następnie goście obejrzeli spektakl „Brzechwa dla dorosłych” przygotowany przez Sztukamy – klub nie tylko literacki  działający w Bibliotece Publicznej w Trzciance. W przedstawieniu wystąpili: Zuzanna Frankowska, Kacper Malicki, Mateusz Jóźwik, Jolanta Malicka, Baltazar Słowiński, Rafał Siemiński, Marzena Felsmann i Radosław Antonič. Aktorów nagrodzono gromkimi brawami, a dobre humory towarzyszyły wszystkim do końca wieczoru.

Za pomoc w organizacji Spotkania przy Choince w Niekursku dziękujemy:

Hurtowni Warzyw i Owoców Kasztelan Wojciech i Wróblewski Wiesław za pomoc przy transporcie, Firmie ZUL S.C. J. Pawełczak, K.D. Ławniczak za pyszne słodkości, Panu Andrzejowi Hałuszczakowi za ogrzanie sali,  Dominikowi Hałuszczakowi za nagłośnienie imprezy.

Fot. Zbigniew Zozula

 

 

 

?
Katalog Online
?
BIP Miasta i Gmina Trzcianka
?
?
Muzeum Ziemi Nadnoteckiej im. W. Stachowiaka
Skip to content