Laura Łącz – spotkanie dla dzieci

25 kwietnia w murach Biblioteki Publicznej i Centrum Kultury im. Kazimiery Iłłakowiczówny w Trzciance odbyło się spotkanie dla dzieci z Laurą Łącz, znaną aktorką filmową, teatralną i pisarką. Laura Łącz znana jest najmłodszym czytelnikom z takich książek, jak „Abecadło” i „Bajki i wiersze na cztery pory roku”.

Artystka opowiedziała najmłodszym czytelnikom o swoim życiu i pracy w Teatrze Wielkim, którego wnętrze przedstawiła w niezwykle obrazowy sposób, zdradzając niektóre scenograficzne sekrety tego wyjątkowego miejsca.

W czasie spotkania aktorka zaprezentowała kilka utworów muzycznych oraz zaprosiła dzieci do wysłuchania  wybranych wierszy z „Abecadła” oraz opowiadania pt. „Pelasia i Kolasia”
z książki pt. „Bajki i wiersze na cztery pory roku”.

Atrakcyjna forma występu i niesamowita atmosfera sprawiły, że Laura Łącz skradła serca najmłodszych. Na zakończenie wyjątkowej wizyty dzieci miały możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia oraz otrzymania autografu wraz z imienną dedykacją.

JSz