Pluszowy Miś w Niekursku

Z okazji Święta Pluszowego Misia dzieci z Gminnego Przedszkola Nr 2 odwiedziły bibliotekę filialną w Niekursku.

W listopadzie obchodzimy Święto Pluszowego Misia i właśnie z tej okazji dzieci z Gminnego Przedszkola Nr 2 w Trzciance odwiedziły bibliotekę filialną w Niekursku.

Po przywitaniu miłych gości pani bibliotekarka zaprosiła ich do wspólnej zabawy. Dzieci uważnie wysłuchały historii powstania tego święta, wierszyków i ciekawostek z życia niedźwiadków. Następnie przedszkolaki przystąpiły do wesołych zabaw i konkurencji, podczas których było wiele śmiechu i radości. Pod koniec milusińscy zostali odznaczeni medalem Przyjaciela Pluszowego Misia, a pani bibliotekarka bukiecikiem materiałowych tulipanów. Po poczęstunku, pełne wrażeń dzieci wróciły do swojego przedszkola.