Ferie w Niekursku

Biblioteka filialna w Niekursku przygotowała dla dzieci na czas tegorocznych ferii różne atrakcje.

Uczestnicy biblioferii spędzili czas w miej atmosferze, wykazując się niezwykłą kreatywnością. Oprócz zajęć plastyczno-technicznych milusińscy mogli poczytać książkowe nowości, pograć w gry planszowe oraz na komputerze. Nowością w naszej bibliotece był teatrzyk Kamishibai, który bardzo przypadł do gustu uczestnikom zimowych zajęć. Na zakończenie biblioferii pojechaliśmy do kina i na pizzę.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za mile spędzony czas, a pani sołtys Annie Olczak-Hałuszczak i pani Magdalenie Szymczak za pomoc w zorganizowaniu wycieczki. Zapraszamy do częstych odwiedzin biblioteki przez cały rok .