Spotkanie z Tomaszem Terlikowskim

14 lutego w ramach XXXVI Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej odbyło się spotkanie z dr. Tomaszem Terlikowskim, pisarzem i publicystą. Organizatorami była trzcianecka Biblioteka Parafialna oraz Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury.

Tomasz Terlikowski jest autorem wielu książek i publikacji, m.in. biografii „Wenanty Katarzyniec. Polski Szarbel”. Podczas spotkania z trzcianeckimi czytelnikami pisarz przybliżył zebranym sylwetkę o. Wenantego Katarzyńca, przedstawiając jego ciekawy życiorys, jak również świadectwa ludzi, którzy otrzymali wsparcie w trudnych sytuacjach życiowych za sprawą Katarzyńca.

Po spotkaniu uczestniczący w nim czytelnicy mieli okazję zakupić książki i zdobyć pamiątkowy wpis autora.

Bibl.