Moc uroczystości w Nowej Wsi

Biblioteka filialna oraz przedszkole w Nowej Wsi pracują pełna parą. Przełom stycznia i lutego obfitował w wiele zdarzeń, w których świętowanie włączyły się miejscowe placówki.

Jak co roku nowowiejskie przedszkole przy współpracy z biblioteką zorganizowało Dzień Babci i Dziadka. Milusińscy wystąpili przed swoimi ukochanymi babciami i dziadkami, prezentując okolicznościowe wierszyki oraz inne elementy bogatego programu artystycznego. Po tej części spotkania zaproszeni goście otrzymali upominki i mile spędzili czas przy słodkim poczęstunku.

Z okazji trwającego karnawału nie zabrakło także wspaniałego balu przebierańców, zorganizowanego także we współpracy z miejscowym przedszkolem. Zwieńczeniem było włączenie się w obchody pysznego święta – Międzynarodowego Dnia Pizzy, który przypadał 9 lutego.

JW, JN