Walentynki w Rychliku

14 lutego był dla dzieci z zerówki w Rychliku prawdziwym dniem miłości i przyjaźni, przygotowanym przez wychowawczynię i bibliotekarkę.

Zaraz po śniadaniu wychowawczyni  opowiedziała dzieciom historię walentynek. Następnie wszyscy razem odkodowali i ułożyli zapisany szyfr i wyszło – oczywiście SERCE. Chwilę później bibliotekarka przeczytała ciekawe opowiadanie. Dzieci z pomocą pań, upiekły ciasteczka, które samodzielnie ozdobiły czerwonym lukrem. Brały udział w różnych zabawach związanych z walentynkami takimi jak: szukanie drugiego serca w tym samym kolorze, taniec na gazetach w kształcie serca, gra w walentynkowe  memory. Nie zabrakło niespodzianek. Były babeczki urodzinowe, a także poczta walentynkowa, z której każde dziecko otrzymało walentynkę i pysznego lizaka. Walentynkowy dzień  w zerówce można zaliczyć do udanych, bogatych w atrakcje i niespodzianki.

TS