Urodziny obchodził miś nasz kochany, Kubusiem Puchatkiem nazywany!

15 października był dniem wspaniałym, podobał się dużym i małym! Urodziny obchodził miś nasz kochany, Kubusiem Puchatkiem nazywany.

93. wiosny świętował, pysznym tortem dzieci częstował. Zabaw, tańców i uśmiechów było wiele, wiedzą o tym doskonale nasi mali, biblioteczni przyjaciele. Za rok znów zapraszamy wszystkich Was serdecznie, mamy nadzieję, że było bajecznie.

15 października w Sali Bajek BPiCK odbyło się wspaniałe wydarzenie. Wspólnie mogliśmy świętować urodziny ukochanego misia wszystkich dzieci – mowa oczywiście o Kubusiu Puchatku. Nasz bohater jest postacią, na której wychowały się pokolenia, a jego fenomen nie przemija – świadczy o tym ilość uczestników, która przyszła świętować razem z nami Kubusiowe urodziny. Jak to na imprezie bywa – były tańce, zabawy, śpiew i muzyka.
Nie mogło obyć się bez symbolicznego wręczenia laurek dla Puchatka, zrobionych własnoręcznie przez dzieci oraz składania życzeń (na pewno wszystkie się spełnią – te o miodku w szczególności!). Małych i dużych gości puchaty jubilat poczęstował pysznym tortem, a dzieciom wręczono pamiątkowe upominki.

AS

 

Przejdź do treści