BPiCK w Trzciance szósta biblioteką w Polsce i pierwszą w Wielkopolsce!

Mamy ogromny powód do dumy!BPiCK zajęła szóste miejsce w Polsce oraz pierwsze w Wielkopolsce w tegorocznym Rankingu Bibliotek, który prowadzony jest przez „Rzeczpospolitą” i Instytut Książki.

Bardzo dziękuję za wyróżnienie wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu, a w szczególności pracownikom BPiCK, Burmistrzowi Trzcianki oraz Radnym Rady Miejskiej Trzcianki. Kluczem do sukcesu BPiCK w Trzciance jest nowoczesna przestrzeń, zakup nowości wydawniczych, ciężka praca całej kadry oraz działania podejmowane przez BPiCK , które odpowiadają na potrzeby i oczekiwania lokalnej społeczności. Nie spoczniemy na laurach i podejmujemy pracę, aby za rok wspiąć się jeszcze wyżej!Składamy gratulacje i wyrazy uznania wszystkim laureatom!

p.o. Dyrektor Dominika Wiśniewska

fot. Urząd Miejski Trzcianki