Byłem cichszy od świata – spotkanie z Katarzyną Hołyst, autorką książki o Andrzeju Sulima-Surynie

Zapraszamy na spotkanie online z Katarzyną Hołyst, autorką książki "Byłem cichszy od świata...Wspomnienia o Andrzeju Sulima-Surynie", które odbędzie się 10 maja 2021 roku o godz. 17.00 na fanpage'u BPiCK w Trzciance.

Zapraszamy na spotkanie online z Katarzyną Hołyst, autorką książki „Byłem cichszy od świata…Wspomnienia o Andrzeju Sulima-Surynie”, które odbędzie się 10 maja 2021 roku o godz. 17.00 na fanpage’u BPiCK w Trzciance.

Katarzyna Hołyst – animator i menedżer kultury, autorka i koordynatorka wielu projektów kulturalnych. Autorka pracy magisterskiej „Andrzej Sulima-Suryn – życie i twórczość” (Instytut Filologii Polskiej UAM w Poznaniu). Od kilkunastu lat popularyzuje twórczość krzyskiego poety. Stypendystka Marszałka Województwa Wielkopolskiego w dziedzinie kultury. Zawodowo związana z Biblioteką Publiczną i Centrum Kultury im. K. Iłłakowiczówny w Trzciance, w której kieruje Działem Centrum Kultury.