Odjazdowy Bibliotekarz 2021

Plakat jest zaproszeniem na kolejną edycję rajdu "Odjazdowy Bibliotekarz", który odbędzie się 15 maja 2021 roku o godz. 10.00. Start: BPiCK w Trzciance, ul. Sikorskiego 22, meta: filia BPiCK w Białej. W programie rajdu znajduje się: obchody Święta Polskiej Niezapominajki, konkursy z nagrodami dla małych i dużych rowerzystów, rajdowy poczęstunek, bookcrossingowy zawrót głowy. Liczba uczestników rajdu jest ograniczona. Rajd odbędzie się bez względu na pogodę. Plan może ulec modyfikacji. Gwarancją udziału w rajdzie jest złożenie deklaracji do dnia 14 maja 2021 roku. Deklaracja jest dostępna na stronie internetowej BPiCK w Trzciance oraz Wypożyczalni dla Dorosłych.

Zapraszamy na kolejną edycję rajdu „Odjazdowy Bibliotekarz”, który odbędzie się 15 maja 2021 roku o godz. 10.00. Start: BPiCK w Trzciance, ul. Sikorskiego 22, meta: filia BPiCK w Białej.

W programie rajdu znajduje się: obchody Święta Polskiej Niezapominajki, konkursy z nagrodami dla małych i dużych rowerzystów, rajdowy poczęstunek, bookcrossingowy zawrót głowy. Liczba uczestników rajdu jest ograniczona. Rajd odbędzie się bez względu na pogodę. Plan może ulec modyfikacji. Gwarancją udziału w rajdzie jest złożenie deklaracji do dnia 14 maja 2021 roku. Deklaracja jest dostępna na stronie internetowej BPiCK w Trzciance oraz Wypożyczalni dla Dorosłych.

Odjazdowy-regulamin-2021

Deklaracja-rajd-2021

Przejdź do treści