„Obieganie świata” tym razem w Pęckowie

15 grudnia br. w Gminnym Ośrodku Kultury, Rekreacji, Turystyki i Bibliotece Publicznej Gminy Drawsko, filia w Pęckowie odbyło się spotkanie z Hubertem Odwrotem, maratończykiem, człowiekiem żyjącym z pasją, autorem książki „Obieganie świata”. Organizatorem wieczoru autorskiego była Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury w Trzciance.

Na zdjęciu znajduje się Hubert Odwrot wraz z uczestnikami spotkania autorskiego.

„Obieganie świata” zawiera w sobie doświadczenia podróżnicze oraz biegowe autora. Opisuje w niej kilkanaście lat swoich maratońskich zmagań w różnych krajach na sześciu kontynentach. Hubert Odwrot zabiera czytelników w wyjątkową podróż, pokazując świat swoimi oczami. Na spotkanie, które miało miejsce w świetlicy wiejskiej w Pęckowie, przybyli czytelnicy słuchający z wielkim zainteresowaniem historii Huberta Odwrota. Półtoragodzinny wieczór prowadzony przez Joannę Nienowską, instruktora powiatowego BPiCK, zakończył się rozmowami z autorem i pamiątkowymi wpisami.

Spotkanie zostało zorganizowane przy wsparciu powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego w ramach realizacji zadań biblioteki powiatowej.

Przejdź do treści