Św. Mikołaj odwiedził biblioteki powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego!

Św. Mikołaj, Śnieżynka oraz Joanna Nienowska, instruktor powiatowy BPiCK, pojawili się z przedświąteczną wizytą w bibliotekach znajdujących się na terenie powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego.

Na zdjęciu znajdują się bibliotekarze, część z nich przebrana w bożonarodzeniowe stroje.

Bibliotekarze z bibliotek w Czarnkowie, Hucie, Połajewie, Lubaszu, Wieleniu, Drawsku oraz w Krzyżu Wlkp. otrzymali karty podarunkowe przeznaczone na zakup nowości czytelniczych dla swoich placówek. Podczas sympatycznych odwiedzin nie zabrakło życzeń z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

Przedsięwzięcie zostało zorganizowane przy wsparciu powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego w ramach realizacji zadań biblioteki powiatowej.