Seminarium bibliotekarzy powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego

W miniony poniedziałek odbyło się pierwsze w tym roku seminarium bibliotekarzy powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego.

Zdjęcie przedstawia zebranie kilkunastu osób.
Zebranych tego dnia w BPiCK w Trzciance pracowników bibliotek z naszego powiatu powitały Ewa Szczepańska, kierownik Działu Gromadzenia i Opracowania oraz Joanna Nienowska, instruktor powiatowy.
Seminarium składało się z dwóch części. Pierwsza część spotkania była analizą statystyk czytelniczych bibliotek powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego oraz podsumowaniem działań merytorycznych za 2021 rok. Aktualności z WBPiCAK w Poznaniu przedstawiła Magdalena Słocińska, instruktorka Działu Instrukcyjno-Metodycznego Bibliotek.
Drugą część seminarium, czyli „W zdrowym ciele zdrowy duch, więc ciało w ruch” – ćwiczenia rozciągające i wzmacniające dolną część kręgosłupa, poprowadziły Anną i Małgorzata Świątek, nauczycielki bibliotekarki ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Trzciance oraz Publicznej Biblioteki Pedagogicznej w Trzciance.
BPiCK w Trzciance serdecznie dziękuje Paniom za przygotowanie prezentacji oraz części warsztatowej spotkania 🙂
Spotkanie zostało sfinansowane ze środków Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego.