SZTUKAMY – klub nie tylko literacki BPiCK

Działania               Spotkania autorskie               Polecamy        Spektakle         RAP-TEM

Wcześniej Młodzieżowy Klub Literacki im. A. Sulimy-Suryna, istniejący w trzcianeckiej bibliotece od 2011 r. Od 2015 r. działa jako „Sztukamy – Klub nie tylko literacki przy BPiCK. Zrzesza nie tylko młodzież. Ponieważ literatura i sztuka nie mają granic, tak i w tej kwestii nie mogą one istnieć . Zresztą wiek nie jest tu ważny. Liczą się podobne zainteresowania, kreatywność oraz chęć do działania i dobrej zabawy. Klub współtworzą nie tylko osoby piszące, ale także interesujące się literaturą, kulturą oraz różnymi dziedzinami sztuki. Grupa ta prowadzi działania literacko-artystyczne mające na celu promocję twórczości klubowiczów oraz literaturę i szeroko rozumianą sztukę. Do przeprowadzanych przez sztukamy działań zapraszani są również  mieszkańcy naszego miasta i powiatu.

instruktor: Katarzyna Hołyst