MAŁE RĄCZKI-WIELKIE SŁOWA

28 października  został rozstrzygnięty Powiatowy Przegląd Recytatorski dla Przedszkolaków (Edycja 2020 – online) „Małe rączki, wielkie słowa”.  Jest to jedno z działań odbywających
się w ramach Festiwalu Poezji Wielkopolskiej – „Słowo daję!” , którego organizatorami
są Stowarzyszenie Laboratorium Słowa oraz BPiCK w Trzciance. 

W tym roku to wydarzenie miało nieco inny przebieg. Niestety ze względu na panującą epidemię COVID-19 nie mogliśmy osobiście spotkać się z małymi recytatorami.
Naszą poetycką ucztę przeżyliśmy  za pomocą udostępnionych na stronie biblioteki, Stowarzyszenia i funpage’u  filmów, gdzie  przedszkolaki  z łatwością i bez tremy wyrecytował wiersze poetów z Wielkopolski.  

Do przeglądu zgłoszonych zostało 17 prezentacji indywidualnych i w duecie z przedszkoli powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego.

Po obejrzeniu wszystkich przygotowanych prezentacji, sprawdzeniu merytorycznym
i technicznym, komisja wytypowała do upublicznienia 15 prezentacji.

Dwie prezentacje nie spełniły kryteriów regulaminowych przeglądu tzn. zaprezentowane wiersze były poetów spoza Wielkopolski i nie zostały dopuszczone do upublicznienia. Jednocześnie komisja postanowiła nagrodzić dzieci, które nie miały wiedzy i wpływu
na wybór repertuaru.

Gratulujemy występów, a za piękne prezentacje uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe. Dziękujemy także opiekunom za przygotowanie dzieci.

 

Projekt współfinansowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego. 

Karta-zgloszenia.doc

REGULAMIN.doc

OSWIADCZENIE-O-PRZETWARZANIU-DANYCH-OSOBOWYCH-PRZEZ-BIBLIOTEKE-PUBLICZNA-I-CENTRUM-KULTURY-IM.doc

oswiadczenie-COVID.doc

 

Małe rączki, wielkie słowaPrzejdź do treści