WYPOŻYCZALNIA DLA DOROSŁYCH

Wypożyczalnia dla Dorosłych dysponuje bogatym księgozbiorem dla młodzieży i dorosłych. Jest to zarówno literatura piękna, w tym lektury szkolne i systematycznie uzupełniane nowości,  popularnonaukowa z różnych dziedzin wiedzy.

Użytkownicy Wypożyczalni dla Dorosłych mogą korzystać z katalogu on-line na stronie internetowej Biblioteki. Wypożyczalnia uruchomiła komputerowy system wypożyczania (rezerwowania książek). Zmiany w procesie automatyzacji Biblioteki przyniosły szereg udogodnień dla czytelnika, a także dla pracowników Biblioteki.

Wypożyczalnia dla Dorosłych umożliwia telefoniczne przedłużanie terminu zwrotu książek oraz rezerwację książek wypożyczonych innym czytelnikom. Bibliotekarze udzielają czytelnikom wszechstronnej pomocy przy wyszukiwaniu książek i korzystaniu z katalogu.

Mirosława Wróblewska

Alicja Dynkwald