TANIEC TOWARZYSKI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Poznaj uroki tańców standardowych i latynoamerykańskich – obecne z nami będą rytmy walca, tanga, cha-chy, rumby i wiele innych. Poprawisz swoją postawę, koordynację, poczucie rytmu oraz umiejętności partnerowania. Zapraszam wszystkie pary oraz osoby solo.

Kamil Wargin – instruktor tańca, tancerz, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu kierunku „Taniec w kulturze fizycznej” (specjalizacja: choreoterapeuta). Swoją pasję do tańca rozwinął i dalej rozwija w Szkole Tańca Iskra Piła pod okiem Pana Artura Dąbrowskiego oraz Pani Elizy Sabik. Tancerz klasy sportowej B w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Jego taneczną drogę rozwijali przed nim liczni pedagodzy i tancerze Polskiego Teatru Tańca (prof Ewa Wycichowska, dr Paulina Wycichowska, mgr Agnieszka Doberska, mgr Andrzej Adamczak, Paweł Malicki, mgr Justyna Torłop – Bajew, Urszula Bernat – Jałocha). Obecnie student psychologii na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Instruktor: Kamil Wargin
spotykamy się: