Trzcianecka Grupa Miłośników Fotografii MIGAWKA przy BPiCK

Trzcianecka Grupa Miłośników Fotografii MIGAWKA

Celem zajęć jest integracja miłośników fotografii poprzez wspólne realizowanie projektów fotograficznych, organizacje wystaw indywidualnych oraz grupowych , udział w konkursach fotograficznych, wernisażach i spotkaniach autorskich.

Głównym celem grupy jest poszerzanie wiedzy fotograficznej, szlifowanie własnego warsztatu i poszukiwanie indywidualnej drogi każdego z członków MIGAWKI. Z chęcią dzielimy się swoją wiedzą i umiejętnościami, zapraszamy na nasze spotkania nowych ciekawych fotografów, aby poznać ich sposób patrzenia na świat poprzez fotografię. W ramach zajęć odbywa nauka podstaw fotografii, plenery fotograficzne, miejskie spacery fotograficzne, praca ze światłem studyjnym (martwa natura), studyjne sesje portretowe, plenerowe sesje portretowe, nauka obsługi programu LIGHTROOM, warsztaty fotografii otworkowej, praca w ciemni fotograficznej.

Instruktor: Małgorzata Chwalisz

Fotografią zajmuje się od ponad 15 lat , od początku związana z Trzcianeckim Domem Kultury(obecnym BPiCK), gdzie uczęszczała na zajęcia fotograficzne prowadzone przez Henryka Króla.

Brała udział w wielu konkursach i warsztatach, wernisażach oraz plenerach prowadzonych przez znanych i cenionych fotografów.

Obecnie zajmuje się fotografią koncertową oraz portretową , natomiast dla przyjemności fotografią krajobrazową i przyrodniczą.

Brała udział w wielu wystawach zbiorowych, ma na swoim koncie wystawy indywidualne prezentowane w Trzciance, Poznaniu, Szklarskiej Porębie oraz Czarnkowie . Wielokrotnie była nagradzana i wyróżniana w ramach konkursu „Między Drawą a Notecią”, zdobyła również wyróżnienie oraz nagrodę w  Ogólnopolskim Konkursie Fotografii „PORTRET”.

Spotykamy się:

grupa podstawowa: środy od 16:00 do 18:00

grupa zaawansowana: środy od 18:00 do 20:00

Ciemnia fotograficzna oraz pracownia plastyczna –

studio fotograficzne przy ul. Broniewskiego 7, II piętro.