Trzcianecka Grupa Miłośników Fotografii MIGAWKA przy BPiCK

Trzcianecka Grupa Miłośników Fotografii MIGAWKA

Celem spotkań jest integracja miłośników fotografii, bez względu na jakim są etapie ewolucji wizualnej, poprzez wspólne realizowanie projektów fotograficznych, organizacje wystaw, udział w konkursach, wernisażach i spotkaniach autorskich. Zależy nam na  poszerzaniu wiedzy fotograficznej, szlifowaniu własnego warsztatu i poszukiwaniu indywidualnej drogi każdego z członków MIGAWKI. Z chęcią dzielimy się posiadaną wiedzą i umiejętnościami, zapraszamy do współpracy ciekawych fotografów, aby dowiedzieć się jak poprzez medium jakim jest fotografia wyrażać siebie.  W ramach zajęć uczymy się podstaw fotografii oraz obróbki zdjęć, organizujemy plenery i spacery fotograficzne, zgłębiamy sztukę pracy ze światłem studyjnym, organizujemy warsztaty fotografii otworkowej oraz liczne  miejskie spacery fotograficzne.

Instruktor: Małgorzata Chwalisz
Spotykamy się:
grupa podstawowa: środy od 16:00 do 18:00
grupa zaawansowana: środy od 18:00 do 20:00
w Centrum Integracji Społeczne
kontakt: 514 081 673

Fotografią zajmuje się od ponad 15 lat , od początku związana z Trzcianeckim Domem Kultury (obecnym BPiCK), gdzie uczęszczała na zajęcia fotograficzne prowadzone przez artystę fotografa Henryka Króla. Dążąc do odnalezienia indywidualizmy twórczego  nadal eksperymentuje i próbuje różnych odmian fotografii. Obecnie zajmuje się fotografią koncertową oraz portretową, dla przyjemności fotografią krajobrazową i przyrodniczą.